Переваги
Global Medical -
НАШ ОБОВ'ЯЗОК-
ОРГАНІЗАЦІЯ ВАШОГО ЛІКУВАННЯ І ПЕРЕБУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ
Ua
Про нас Лікування за кордоном Напрямки медицини Відгуки Check-up Санавіація Інформація

Cпівробітники
Місія
Новини
Переваги
Контакти
тел.:  +38 056 732-03-00
моб.:  +38 067 644-33-03
office@globalmedical.com.ua

Переваги

Для пацієнтів наші послуги абсолютно безкоштовні.

Будучи офіційними партнерами зарубіжних госпітальних груп, оплату наших послуг ми отримуємо від партнерів. Однак вартість лікування для Вас від цього не змінюється, а в деяких випадках для своїх пацієнтів ми отримуємо зниження ціни.

Наявність широкої мережі закордонних партнерів дозволяє нам ретельно спланувати поїздку як в Україні, так і за кордоном. Наша компанія складається з кількох департаментів: юридичного, економічного, медичного та міжнародного. Злагоджена робота професіоналів кожного відділу досягається завдяки багаторічному досвіду.

Для досягнення найкращого результату операції, обстеження або лікування ми надаємо повний спектр послуг. Послуги включають аналіз потреб і оцінку медичного стану, підготовку медичної документації, попередні консультації лікаря, візову підтримку, транспортні питання. Вас зустрінуть в аеропорту і доставлять у готель і клініку. Протягом всього перебування за кордоном Ви зможете цілодобово консультуватися з нашим співробітником.

Ми оцінюємо всі дані, обговорюємо план Вашого лікування (операції) з кількома лікарями (хірургами) перш, ніж представити його Вам на розгляд. Ми узгодимо з Вами всі деталі майбутньої поїздки, і Ви будете точно знати, щó буде відбуватись і коли.

Ми не займаємося медичним туризмом - ми забезпечуємо лікування пацієнтів за кордоном.

Переваги
Design by GBS