Санавіація
Global Medical -
КОЛИ РАХУНОК
ІДЕ НА ГОДИНИ,
НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ - ТЕЛЕФОНУЙТЕ
Ua
Про нас Лікування за кордоном Напрямки медицини Відгуки Check-up Санавіація Інформація

тел.:  +38 056 732-03-00
моб.:  +38 067 644-33-03
office@globalmedical.com.ua

Санавіація

Що таке санітарна авіація?
У випадках, коли людині необхідно екстрено надати невідкладну допомогу, не втрачаючи жодної хвилини, єдиним способом порятунку його життя є санітарна медична авіація.

Санітарна авіація - це вид повітряного перевезення, в якому використовується спеціальний літак, оснащений сучасним обладнанням для екстреного медичного транспортування пацієнта з будь-якої точки світу, з працюючим на борту високопрофесійним медичним персоналом, готовим відреагувати з максимальною оперативністю в будь-яку хвилину.

Санавіація

Ми надаємо послуги санавіації, повітряної реанімації всіх видів, у супроводі лікарів-фахівців і реаніматологів. Медичні літаки, оснащені найсучаснішим обладнанням, завдяки якому можливо виконувати функції реанімації під час польоту, прилетять за Вами у разі необхідності в будь-який час доби, без вихідних і свят. Літак санавіації забере Вас у будь-якому місті і доставить у найближчий до клініки аеропорт. В аеропорту Вас зустріне машина швидкої допомоги або медичний вертоліт. Ціна медичного чартеру формується залежно від кілометражу за запитом.

Санавіація
Design by GBS