Check-up
Global Medical -
РАННЄ
ОБСТЕЖЕННЯ
І всебічна діагностика запобігає захворюванням І РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ
Ua
Про нас Лікування за кордоном Напрямки медицини Відгуки Check-up Санавіація Інформація

Для корпоративних клієнтів
тел.:  +38 056 732-03-00
моб.:  +38 067 644-33-03
office@globalmedical.com.ua

Check-up

Check-up програми - це процес комплексного обстеження та діагностики із застосуванням високотехнологічних методів досліджень. Програми розроблені спеціально для іноземних пацієнтів, які бажають отримати повну інформацію про стан свого здоров’я, витративши при цьому мінімальну кількість часу.

Можливо, ви вважаєте, якщо ви здорові, - то і немає потреби у відвідуванні лікаря. Однак існує багато загроз для здоров’я, з якими може зіткнутися кожен. Різні чинники й ризики, яким ви піддаєтесь, можуть впливати на ваше здоров’я, - починаючи від звичок і закінчуючи генетичною схильністю (наприклад, члени сім’ї страждають на діабет, хворобу серця або онкологічні захворювання). Саме тому медичний контроль check-up відіграє істотну роль у ранній діагностиці хвороб. Витративши всього лише кілька годин на check-up, ви можете забезпечити собі всю необхідну інформацію щодо стану вашого здоров’я і попередити виникнення серйозних захворювань.

Фахівці компанії Global Medical, використовуючи весь свій багатий досвід і знання, готові розробити для вас індивідуальну програму, яка відповідатиме всім Вашим потребам та побажанням.

Check-up
Design by GBS