Статті
Global Medical -
Лікування в країнах,де
розвиток медицини
на десятки років
випереджає Україну
Ua
Про нас Лікування за кордоном Напрямки медицини Відгуки Check-up Санавіація Інформація

Статті
Новини медицини
Питання-відповіді
тел.:  +38 056 732-03-00
моб.:  +38 067 644-33-03
office@globalmedical.com.ua

Статті

Харчування при алергічних захворюваннях шкіри
Харчування при алергічних захворюваннях шкіриЗначення лікувального харчування в терапії алергічних захворювань шкіри очевидно, оскільки значне число хвороб виникає на грунті патологічно зміненого обмінуречовин, в слідстві функціональних розладів або хвороб органів травлення, харчової інтоксикації, дисбактеріозу.
Детально >>
Онкологія грудей
Онкологія грудейОнкологія грудей розвивається досить повільно, і перші ознаки захворювання зазвичай помітити дуже складно. Слід знати, що онкологія грудей може виникати з доброякісного новоутворення. У такому випадку говорять про аденомі сполучної тканини.
Детально >>
Як діагностувати рак
Як діагностувати ракКількість випадків захворювання на рак в тій чи іншій стадії і різновиди росте рік від року. Найчастіше зустрічаються такі онкологічні патології, як рак молочних залоз, рак товстого кишечника і рак простати. Незважаючи на те, що рак - захворювання вкрай серйозне, пацієнти, які почули свій діагноз, повинні розуміти, що це зовсім не вирок.
Детально >>
Передраковий стан
Передраковий станпередраковий стан - це особливий стан, що характеризується високим ризиком переходу якого-небудь утворення в злоякісну пухлину.
Детально >>
Статті
Design by GBS