Напрямки медицини
Global Medical -
МИ ПРАЦЮЄМО
ПО ВСІХ ГАЛУЗЯХ МЕДИЦИНИ
І З УСІМА ДІАГНОЗАМИ
Ua
Про нас Лікування за кордоном Напрямки медицини Відгуки Check-up Санавіація Інформація

Кардіологія
Трансплантологія
Торакальна хірургія
Репродуктивна медицина
Ортопедія
Онкологія
Неврологія і нейрохірургія
ДЦП та епілепсія
Кардіохірургія
Естетична медицина
тел.:  +38 056 732-03-00
моб.:  +38 067 644-33-03
office@globalmedical.com.ua

Напрямки медицини

Кардіологія
Серцево-судинні захворювання очолюють топ списку причин смерті людини. Лікування і діагностика кардіологічних пацієнтів повинні проводитися досвідченими лікарями в повністю обладнаних клініках з використанням передових медичних технологій.
Детально >>
Трансплантологія
Центри по трансплантації нирки є моделлю взаємодії інноваційного обладнання, сучасних комп’ютерних технологій, відділення інтенсивної терапії та високопрофесійного медичного персоналу.
Детально >>
Торакальна хірургія
Відділення торакальної хірургії призначене для забезпечення широкого спектру хірургічних послуг для діагностики й лікування складних захворювань, зокрема - захворювань легенів та стравоходу. Хірурги відділення використовують міждисциплінарний підхід, співпрацюючи з фахівцями в галузі онкології та радіології.
Детально >>
Репродуктивна медицина
Вважається, що 1 з кожних 7 пар у всьому світі мають проблеми безпліддя. Безпліддя чинить глибокий психологічний та соціальний вплив, і сьогодні лікування здатне допомогти Вам втілити свою мрію про народження дитини.
Детально >>
Ортопедія
Відділення ортопедії та травматології в клініках партнерах забезпечують високу якість лікування багатьох ортопедичних захворювань у пацієнтів будь-якого віку. Хірурги-ортопеди цих установ спеціалізуються за різними напрямками, такими, як загальна хірургія, ортопедична реабілітація, спортивні травми, артроскопія і cуглобові операції на коліні, плечі, лікті, мікрохірургії зап’ястя і руки, операції на стопі й щиколотці, операції на тазостегновому суглобі, ендопротезування , мікрохірургія, онкологія опорно-рухової системи, трансплантація, операції на хребті, нейроінженерія, ортопедична педіатрія і травматологія.
Детально >>
Онкологія
Рак - це руйнівне захворювання, частота виникнення якого зростає у всьому світі. Однак, хоча рак і розрізняється за типами, він може бути виліковним при правильному і вчасному втручанні. Коригуюче лікування за допомогою високопрофесійних фахівців і правильна методика можуть дати підтримку хворим, що страждають на рак. Однак ця ситуація також означає, що хворі, які страждають на рак, повинні пройти тривалий і складний процес лікування. Хворі на рак отримують найзначнішу підтримку в медичних установах. Ми співпрацюємо зі спеціалізованими клініками, досвідчений і кваліфікований персонал яких володіє великими медичними знаннями, обладнанням, сучасними технологіями, новітніми методами лікування та системами інфраструктури, що дозволяє здійснювати координацію серед фахівців. Приймаючи такий підхід, ми маємо значне число позитивних результатів у наших пацієнтів.
Детально >>
Неврологія і нейрохірургія
Сучасні методики, передові технології і міждисциплінарний підхід мають першорядне значення для проведення радіологічного дослідження, яке є невід’ємною частиною прийняття рішення про подальший план лікування нейрохірургічних пацієнтів.
Детально >>
ДЦП та епілепсія
Епілепсія - це захворювання, відоме в народі як падуча хвороба. Проявляється виникненням і повторенням судомних нападів, не пов’язаних з будь-якими факторами. Раптове підвищення температури у дітей до п’яти років, що призводить до утворення судом, не належить до проявів епілепсії.
Детально >>
Кардіохірургія
Кардіохірургія - це розділ медицини, який займається захворюваннями і діагностикою захворювань серця і судин.
Детально >>
Естетична медицина
Ми співпрацюємо з клініками, які є лідерами в галузі реконструктивної естетичної і пластичних операцій. Висококваліфіковані спеціалісти нашого центру допоможуть вам у розробці ефективної та індивідуальної програми процедур і операцій, яка максимально гармонійно поєднає Ваші можливості з Вашими бажаннями.
Детально >>
Напрямки медицини
Design by GBS