Лікування за кордоном
Global Medical -
КОНСУЛЬТАЦIЯ
ТА ЛІКУВАННЯ
У ПРОВІДНИХ СВІТОВИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
Ua
Про нас Лікування за кордоном Напрямки медицини Відгуки Check-up Санавіація Інформація

Туреччина
Німеччина
Ізраїль
тел.:  +38 056 732-03-00
моб.:  +38 067 644-33-03
office@globalmedical.com.ua

Лікування за кордоном

Потреба в лікуванні за кордоном виникає у жителів України все частіше й частіше, що пов’язано з неможливістю отримати необхідну медичну допомогу на території нашої країни. Багатьох людей стримують ціни на медичне обслуговування в іноземних клініках, проте за низкою показників вони вже зрівнялися з витратами, які несе пацієнт в умовах «безкоштовної» української медицини при очевидній невідповідності рівня та сервісу і, що особливо важливо, - при відсутності будь-яких гарантій виліковування.

Вже зараз щорічно тисячі пацієнтів виїжджають на лікування за кордон. Багато з них скористалися послугами нашої компанії і оцінили як рівень медичної допомоги та сервісу в клініках наших партнерів, так і оперативність та професіоналізм наших співробітників. Більшість наших пацієнтів стають постійними, оскільки з нашою допомогою у них відпадає необхідність у витраті часу і сил на організацію перебування і процесу лікування, а також є можливість істотно заощадити на витратах, оскільки наші пацієнти лікуються в клініках-партнерах на умовах, відмінних від умов для рядових пацієнтів.

Туреччина
Туреччина посідає лідируючі позиції в ТОП-10 найбільш популярних напрямків для лікування за кордоном. Громадяни США і Європейського союзу вважають за краще їхати на лікування до Туреччини. Навіть жителі Німеччини, країни, що володіє найбільш передовою системою охорони здоров’я в світі, віддають перевагу лікуванню в Туреччині, якщо їх страховка з якихось причин не покриває лікування у Німеччині. Основною причиною вибору Туреччини для лікування є суттєва економія на медичному обслуговуванні при найвищій якості послуг, що надаються.
Детально >>
Німеччина
Німеччина асоціюється з такими поняттями, як надійність, акуратність, професіоналізм і комфорт. Саме ці визначення найбільш точно характеризують процес лікування в Німеччині і, безумовно, сам рівень німецької медицини. Щорічно десятки тисяч людей, серед них і дітей з України та СНД, приїжджають для проходження курсів лікування в Німеччині.
Детально >>
Лікування за кордоном
Design by GBS