Лікування в Німеччині
Global Medical -
КОНСУЛЬТАЦIЯ
ТА ЛІКУВАННЯ
У ПРОВІДНИХ СВІТОВИХ
СПЕЦІАЛІСТІВ
Ua
Про нас Лікування за кордоном Напрямки медицини Відгуки Check-up Санавіація Інформація

Туреччина
Німеччина
Ізраїль
тел.:  +38 056 732-03-00
моб.:  +38 067 644-33-03
office@globalmedical.com.ua

Лікування в Німеччині

Німеччина асоціюється з такими поняттями, як надійність, акуратність, професіоналізм і комфорт. Саме ці визначення найбільш точно характеризують процес лікування в Німеччині і, безумовно, сам рівень німецької медицини. Щорічно десятки тисяч людей, серед них і дітей з України та СНД, приїжджають для проходження курсів лікування в Німеччині.

На своїх громадян ця країна витрачає суми, які є одними з найбільш високих у світі. За даними Організації економічного співробітництва та розвитку, німецька система охорони здоров’я щорічно виділяє на ці цілі понад 11% від валового внутрішнього продукту країни. Значні інвестиції в охорону здоров’я зумовлюють найвищу якість лікування в Німеччині.

Висока довіра до медицини Німеччини забезпечується хорошим фінансуванням галузі в поєднанні з багатовіковими історичними традиціями. Територія Німеччини густо вкрита мережею висококласних клінік, тут навіть у невеликих містах можуть бути розташовані поважні університетські клініки. У лікарнях Німеччини виконуються всі види маніпуляцій та оперативних втручань, які існують сьогодні в сучасній медицині.

Система підготовки німецьких фахівців-лікарів з роками поступово підвищувала свою якість, сьогодні вона є тривалим поетапним процесом, протягом якого фахівець, який закінчив вищий медичний заклад і має диплом лікаря, отримує право на самостійну практику тільки після роботи асистентом лікаря, де він поступово накопичує досвід і навички роботи. Сильною стороною німецьких лікарів є поєднання глибоких знань і серйозного практичного досвіду. У провідних клініках Німеччини складні лікувально-діагностичні та оперативні методи виконуються масово, що разом з національною і міжнародною акредитацією медичних установ є найкращою гарантією високої якості лікування в Німеччині. Саме кількість відповідних операцій і післяопераційні ускладнення (включаючи рівень MRSA) є найважливішими показниками, що характеризують діяльність будь-якої клініки.

Завдяки жорсткій системі контролю за цінами клінік, Німеччина приваблива за цінами на медичні послуги. Держава чітко регламентувала ціноутворення як у державних, так і в приватних лікарнях, що не дає можливості необґрунтовано завищувати ціни.

Лікування в Німеччині
Design by GBS